30. rocznica Targów Salima 2016 – zapowiedź rekordowych wyników!

SALIMA – MBK – INTECO – VINEX kompletny pokaz przemysłu spożywczego, uzupełniony o targi opakowań i poligrafii EMBAXPRINT

W Czechach organizowanych jest wiele niewielkich lokalnych imprez branży spożywczej, ale Międzynarodowe Targi Spożywcze z wieloletnią tradycją są tylko jedne. Jubileuszowa 30. edycja Targów Salima odbędzie się w Centrum Wystawienniczym w Brnie w dniach od 17 do 20 lutego 2016 roku.

Liczne nowośći!

Nowa data tj. od czwartku do soboty pozwoli na odwiedzenie targów w ciągu jednego z dni weekendu. Główną przyczyną włączenia soboty jest jedna z silnie reprezentowanych na targach grupa docelowa – ekspertów z małych przedsiębiorstw. Dla tej grupy docelowej niezwykle trudne jest aby znaleźć czas na odwiedzenie targów w ciągu trwania tygodnia.

Nowe firmy – Centrum Wystawiennicze w Brnie przygotowuje dużą kampanię na rzecz pozyskania nowych firm, które nie były jeszcze wystawcami na targach Salima oraz tych które, zrezygnowały z uczestnictwa podczas ostatnich edycji.

Nowe warunki uczestnictwa – organizatorzy starając się wyjść na przeciw oczekiwaniom wystawców postanowili zredukować koszty związane z rejestracją wystawców oraz wspołwystawców. Deadline zgłoszenia upływa z dniem 30 września 2015 roku, po upłynięciu tego terminu cena podstawowa za powierzchnię wystawienniczą wzrasta o 20%. Wszystkie informacje odnośnie cen i rejestracji wystawców można znaleźć pod adresem www.salima.eu.

Prezentacja na targach SALIMA, MBK, INTECO oraz VINEX niesie ze sobą wiele możliwości dla przedsiębiorców i firm

Wystawcy mają okazję dotrzeć do ekspertów sprzedaży z całej branży – detaliczna i hurtowa sprzedaż żywności, piekarnie, cukiernie, segment HORECA, importerzy i eksporterzy żywności oraz napojów, dostawców surowców i usług.

Wszystkie imprezy targowe reprezentują wysoki poziom i skierowane przede wszystkim do zwiedzających w formule B2B. Podobnie jak w ubiegłych latach na targach żywności będzie miała miejsce odrębna prezentacja technologii oraz produktów gotowych.

W pawilonie A odbędzie się prezentacja czeskiej oraz zagranicznej żywności. Pojawią się zarówno oficjalne stoiska zagranicznych uczestników jak i indywidualne należące do poszczególnych dostawców żywności, dodatków do żywności, napojów alkoholowych i bezalkoholowych, słodyczy, kawy, herbaty, itp. Nie zabraknie również  żywności ekologicznej, regionalnej czy niezwykłych egzotycznych potraw, podobnie jak najnowszych trendów, które napędzają współczesny rynek branży spożywczej

Wyspecjalizowana sekcja targów SALIMA – technologie produkcji żywności i napojów – odbędzie się w pawilonie V gdzie profesjonalni zwiedzający zobaczą technologiczne ekspozycje 8. Edycji Międzynarodowych Targów Młynarstwa, Piekarnictwa i Cukiernictwa MBK, 27. Edycję Międzynarodowych Targów Wyposażenia dla Sklepów, Hoteli i Cateringu INTECO, oraz 20. Międzynarodowe Targi Wina VINEX.

Uwaga! Wcześniejsza rejestracja może znacznie zwiększyć korzyści z uczestnictwa Państwa firmy na targach. Bezpłatne wsparcie medialne!

Skorzystajcie Państwo z medialnego wsparcia targów, kontaktów z profesjonalnymi wydawcami, ich czasopismami, gazetami i tytułami ekonomicznymi. Ta współpraca zapewnia wysoką wartość dodaną – zwiększenie zakresu promocji i reklamy Państwa firmy, marki, materiału, produktu lub technologii.

Zgłoś swój udział w międzynarodowych targach SALIMA, MBK, INTECO, VINEX, EMBAXPRINT!