Centrum handlu modą

Od soboty 20 lutego do poniedziałku 22 lutego 2016 r. Brno stanie się centrum środkowoeuropejskiego handlu modą. Zwiedzający będą mogli w jednym miejscu zapoznać się z aktualnymi trendami na jesień i zimę 2016/2017 w branży odzieżowej, tekstylnej, obuwniczej oraz w branży dodatków. Nowe kolekcje zaprezentuje około 300 firm. Częścią targów będą również atrakcyjne pokazy mody oraz trendowe seminaria.

Oferta obu imprez targowych będzie wzorem lat ubiegłych bardzo urozmaicona. Tym razem wzbogaci ją np. prezentacja modnej i dobrej jakościowo kolekcji obuwia i odzieży producentów z Turcji. Będzie to nie tylko konfekcja damska i męska, ale także konfekcja dziecięca. Nowym, ciekawym wystawcą wydaje się być niemiecka rodzinna firma EFRO, która już od roku 1937 ukierunkowana jest na dobrej jakości modę damską z atrakcyjnym designem. Do Brna powracają też byli wystawcy,  tacy jak np. hurtownia konfekcji damskiej EWACO.

Trzonem targów STYL pozostają  wystawcy, którzy biorą udział w targach regularnie i dwa razy w roku spotykają się w pawilonie P ze swoimi odbiorcami. Również w lutym 2016 roku w targach uczestniczyć będą takie firmy jak: Donet, Doppler CZ, Felina ČR, H&D, Jopess fashion, Hegler Fashion, Jitex Comfort, Pleas, Tonak i inni. W targach KABO wezmą udział również tradycyjnie uczestniczące firmy oraz marki. Są to m.in. Ara Shoes, Caprice, Gabor, Geneze, Högl, Lanson, JG Shoes, Legero, Marco Tozzi, Protetika, Rieker, V + J obuv czy firma Wortmann. Torebki prezentowane będą w pawilonie F przez takie firmy jak: Arteddy, Axel Accessories, DOCA, Elega nebo Unidax. Swoją premierę na targach będzie miała czeska, znana firma Snaha oraz Salamander z dziecięcą marką obuwia Lurchi oraz damską i męską marką obuwia Salamander.

Uatrakcyjnione zostaną ulubione seminaria targowe, które zaznajamiają z aktualnymi trendami. Wykład o modzie na przyszłą jesień i zimę poprowadzi Ellen Haeser, holenderska specjalistka z ponad 30-letnim doświadczeniem zarówno w tworzeniu trendów, jak i rozwoju tekstyliów. Ze względu na to, iż wykłady te cieszyły się dużym zainteresowaniem, w programie targów znajdą się dwukrotnie - w sobotę i niedzielę (pawilon P, wybieg). Oczywiście nie zabraknie pokazów mody z nowymi kolekcjami wystawców. Każdego dnia dwa razy na molo w pawilonie P odbędzie się STYL SHOW poświęcony modzie damskiej i męskiej, a raz dziennie pokaz LINGERIE SHOW, prezentujący kolekcję bielizny oraz wyrobów pończoszniczych.

Przejrzyj katalogi targowe:
iKatalog Styl I 2016 
iKatalog Kabo I 2016