Dyrektor generalny Targów Brneńskich w Warszawie

Jiří Kuliš, dyrektor generalny spółki Veletrhy Brno, poprowadzi prezentację pt. „Targi Brneńskie – program wydarzeń 2016-2017”, która odbędzie się w Ambasadzie Republiki Czeskiej w Warszawie w dniu 7 kwietnia 2016 r. (czwartek) o godz. 11.00.

Nawiązanie współpracy pomiędzy największym organizatorem imprez targowych w Republice Czeskiej a mediami i samorządami gospodarczymi to główny cel spotkania w gościnnych progach czeskiego przedstawicielstwa dyploma- tycznego.

Warto podkreślić, że po oddaniu kolejnych fragmentów autostrady A1 spajających polskie i czeskie sieci dróg powstaną nowe perspektywy kooperacji w naszej części Europy. Brno, będące od dziesięcioleci jednym z najważniejszych ośrodków targowych w regionie, chciałoby odgrywać wiodącą rolę w łączeniu biznesu międzynarodowego. Pan dyrektor Jiří Kuliš podzieli się własnym punktem widzenia na ten temat. Nakreśli również plany spółki Veletrhy Brno na najbliższe miesiące.

Po prezentacji będzie sposobność do prowadzenia rozmów kuluarowych i degustacji potraw kuchni czeskiej. Osoby zainteresowane udziałem w prezen- tacji proszone są o potwierdzenie udziału.

Załączniki