Konferencja i Targi InDent 2015 – najnowsze trendy w stomatologii

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne oraz Konferencja InDent – będą gościły tego roku w Brnie w dniach od czwartku 14 maja do soboty 16 maja. Wydarzenie organizowane przez BVV Targi Brneńskie przygotowywane jest w ścisłej współpracy z czasopismem Stomateam.

InDent w Brnie nawiązuje do kilku poprzednich edycji, które wcześniej odbywały się w Ostrawie. Tegoroczna oraz kolejne edycje InDent 2015 będą miały miejsce w brneńskim Centrum Wystawienniczym. Pawilon E oferuje nowe przekształcone powierzchnie kongresowe wraz z przestrzenią targową oraz cateringiem – wszystko w jednym miejscu. Ponadto pawilon E sąsiaduje z hotelem Holiday Inn, w jego najbliższej okolicy znajdują się również hotele Voroněž I i Voroněž II, zapewniając uczestnikom wiele możliwości zakwaterowania, na zróżnicowanym poziomie cenowym, w niewielkiej odległości od miejsca konferencji i targów. Inne zalety to dobre połączenie ze Słowacją oraz doświadczenie BVV Targów Brneńskich jako wieloletniego organizatora targów oraz konferencji.

Konferencja InDent 2015
Konferencja InDent 2015 odbędzie się między 15, a 16 maja z podziałem na trzy sekcje: stomatologia, technicy dentystyczni oraz higienistki i pielęgniarki stomatologiczne. Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie internetowej organizatora. Konferencja będzie poświęcona współczesnym trendom w stomatologii, a organizatorzy opracowali program zawierający wykłady prezentowane przez doświadczonych lekarzy stomatologów, techników dentystycznych, higienistki stomatologiczne oraz innych wykładowców.

Targi InDent 2015
W połowie marca zarejestrowanych zostało w sumie 40 firm w niemalże wszystkich kategoriach nomenklatury. Tak więc, InDent 2015 zapewni zwiedzającym szeroki przegląd całej branży stomatologicznej z wiodącymi importerami i producentami działającymi na czeskim rynku – w tym Colgate-Palmolive, Camosci Czech, GlaxoSmithKline, RODENTICA CS czy Eur-Med Slovakia ze Słowacji. Na parterze w pawilonie E odbędzie się pokazowa operacja połączona z audytorium gdzie odbędą się warsztaty, prezentacje oraz praktyczne pokazy.

Głównymi partnerami targów i konferencji InDent 2015 są OMS Dent oraz Colgate, kolejni to Prodenta i Schafferová.

InDent party
InDent oferuje zarówno wystawcom jak i zwiedzającym popularne wydarzenia towarzyskie, nie zabraknie zatem InDent party (wieczór,15 maja) z południowo-morawską kuchnią, winem i najważniejsze, możliwością nawiązania nieformalnych kontaktów z partnerami biznesowymi oraz klientami. Impreza odbędzie się pod funkcjonalistyczną wieżą pawilonu G zbudowaną w 1928 roku, scena zostanie umieszczona w pawilonie G2. Na zewnątrz odbędzie się grill i koncert zespółu cymbalistów Grejcar, główną atrakcją wieczoru będzie występ Monkey Business.