Optymizm na targach STYL i KABO

W 2014 roku Targi STYL i KABO odbędą się w dniach od 16 do 18 lutego. Zwiększeniem efektywności uczestnictwa są nie tylko korzystne warunki cenowe, ale także wspólny termin z Międzynarodowymi Targami Optyki, Optometrii i Oftalmologii OPTA.

Tegoroczne sygnały o stabilizacji w branży dały organizatorom kolejny powód do optymizmu. Już w październiku swój udział zgłosiło 130 firm i było to o 25% więcej niż w roku ubiegłym. Wśród firm, które wezmą udział w targach nie zabraknie znaczących oraz tradycyjnych już wystawców takich jak: Nytra, AEL, FAVAB, ANITA MORAVIA, DOPPLER CZ, E T E X Hořice, GONERA MHM, Christa Probst, Jihočeská textilní, STONOŽKA, Lamido, NEEL, Perab, PLETEX, SANU BABU, SASSA MODE, Svaz výrobců skla a biżuterie – Stowarzyszenie Producentów Szkła i Biżuterii , ŠULC, TIMEHOUSE Czech, TONAK, VELTEX JG, czy Werso. Z zagranicy pojawią się takie firmy jak: Casamoda Heinrich Katt i Manfred Hegler z Niemiec, GUKOTEX – PRIVAT ze Słowacji i  ZI LI Nemzetközi Kereskedelmi z Węgier. Po pięciu latach nieobecności na targi wraca firma Štěpán Junek EASY-STYLE, która jest producentem oraz dystrybutorem wyłącznie czeskiej konfekcji. Do października swój udział zgłosiło 15 firm, w większej mierze czeskich producentów. Swój debiut na targach STYL będą miały trzy firmy greckie. Odzież damską zaprezentują I&D COLORS i MGMFASHIONGROUP. Firma ERIETTA P przedstawi modne dodatki.

Na Targach KABO do pierwszego terminu odnotowano około 40% zgłoszeń z zagranicy. Najwięcej firm przyjedzie z Niemiec i będą to np. firmy: Caprice Schuhproduktion, Gabor Footwear, Gabor Shoes, GEKA Sport, Jana shoes, Shoe.com, Wendel, Wortmann KG - Internationale Schuhproduktionen. W dalszej kolejności swoje produkty przedstawi HÖGL shoe fashion i Legero Schuhfabrik z Austrii oraz PROTETIKA ze Słowacji. Włoskie obuwie zaprezentuje IMAC SPA DIVISIONE IGI oraz DIELLE. Pojawią się również tradycyjni czescy wystawcy tacy jak: ara Shoes Czech, ASPEN SPORT, LANSON PRAHA, Rieker Bohemia, TERM, DRAGO STYLE i inni. Torebki zaprezentują firmy ARTEDDY EU, SENDI DESIGN, UNIDAX a Pennybelts oraz słowacka firma Peter Močary.


Grupa tematyczna:  Moda, Obuwie i Wyroby Skórzane, Akcesoria

STYL visual