Ubywa wolnej powierzchni na sierpniowych Targach STYL i KABO

Zainteresowanie udziałem w 48. Międzynarodowych Targach Mody i Obuwia STYL/KABO, które odbędą się w brneńskim Centrum Wystawien- niczym w terminie od 27 do 29 sierpnia 2016, jest coraz większe. Minął już pierwszy termin zgłoszeń i pawilony P i F szybko się zapełniają.

Zapał konsumentów do wydawania pieniędzy nadal trwa i wydatki na odzież i obuwie stale rosną. W tej optymistycznej atmosferze dobrze prosperują Międzynarodowe Targi STYL i KABO, które są największą i w tej chwili jedyną prezentacją przemysłu modowego dla czeskiego i słowackiego rynku w formule B2B. Organizatorzy po pierwszym terminie zgłoszeń są zadowoleni. Udział potwierdziło już 168 wystawców, tj. o 18% więcej w porównaniu do takiego samego okresu roku ubiegłego. Do tej pory napłynęły zgłoszenia od 102 firm na Targi STYL i 66 firm na Targi KABO. Wzorem lat ubiegłych są to firmy nie tylko z Republiki Czeskiej ale również z zagranicy i jak zwykle pojawi się kilku debiutantów.

Na targach nie zabraknie tradycyjnych i znaczących wystawców, takich jak Roy, Anita Moravia, Doppler CZ, H & D, Jihočeská textilní, Jopess fashion, Modela, Moděva, Pleas, Pletex, Texart, Veltex JG czy V.Style. Z zagranicy będą np. niemieckie firmy Casamoda Heinrich Katt, Hegler Fashion i Modeagentur Gerhart Helgert. Po raz pierwszy zaprezentuje się firma Julia Hock Textilvertrieb z Niemiec (stroje kąpielowe marki Calao), Evolution Group CZ s.r.o. - czeski producent oryginalnej biżuterii z kryształami Swarowskiego w oprawie ze srebra/rodu, czy np. moda włoska dystrybuowana przez czeską firmę STEFI. Na targi powraca producent czeskiej mody dzianinowej firma DENY - Zdeňka Kuřitková.

W targach KABO wezmą udział firmy z ugruntowaną pozycją na rynku obuwniczym, takie jak Attaga, Faber, Acord, Ara Shoes, Caprice, Gabor, Geneze, Lanson Praha, JG Shoes, Legero, Protetika, Rieker, Salamander, Snaha, V + J obuv, Wortmann i inne. Torebki zaprezentują m. in. firmy Arteddy, Sendi Design czy Unidax. Do nowości należą: Starlight Promotion CZ (torebki i portmonetki z Włoch), pediped CZ - przedstawiciel w Republice Czeskiej światowej marki zdrowego i stylowego obuwia dziecięcego.

W poprzedniej edycji targów STYL i KABO w lutym 2016 roku wzięły udział 284 firmy z 12 krajów świata, zaprezentowane zostały 632 marki. Z ofertę zapoznało się prawie 5500 zarejestrowanych specjalistów. Jeśli polscy przedsiębiorcy chcą dołączyć do uczestników sierpniowej edycji Targów STYL/KABO, to niezwłocznie powinni przesłać swoje zgłoszenie. Powierzchni ekspozycyjnej ubywa z każdym dniem.

Przejdź do informacji o Targach STYL  i Targach KABO