W lutym moda zagości na STYL/KABO

Dwa razy w roku doświadczeni handlowcy i nabywcy spotykają się w Brnie żeby zapoznać się z nowymi kolekcjami na jedynych targach mody, obuwia i skóry o charakterze B2B w Republice Czeskiej i na Słowacji. Kolejna 45. edycja Targów STYL/KABO odbędzie się między 22 a 24 lutego 2015.

Dla czeskiego i słowackiego przemysłu mody Brno jest kluczowym miejscem, gdzie realizowane są zamówienia handlu detalicznego. Przemysł ten kwitnie, co ma swoje odzwierciedlenie w ostatniej udanej edycji targów. W sierpniu STYL/KABO zgromadziło 300 firm z 17 krajów, z zakresem 600 marek modowych. W porównaniu z ubiegłorocznymi, sierpniowymi targami oferta wystawców została nieco rozszerzona, natomiast liczba producentów z Czech wzrosła niemalże dwukrotnie – między innymi dzięki sukcesywnie rozwijającym się nowościom: strefie alternatywnej mody niezależnej i biżuterii Fresh Fashion oraz specjalnej sekcji tkanin, pasmanterii oraz elementów niezbędnych do końcowej produkcji odzieży. Zagraniczni uczestnicy stanowili prawie jedną trzecią wszystkich wystawców, tradycyjnie najliczniejsza reprezentacja przybyła z Polski, Niemiec oraz ze Słowacji.

Większość wystawców zaprezentowała trendy na wiosnę/lato 2015, by je zobaczyć na targi przybyło 5 500 przedsiębiorców z 24 krajów. Targi STYL/KABO to impreza o charakterze B2B, dzięki rejestracji zwiedzających wystawcy mają możliwość przeprowadzenia rozmów biznesowych z handlowcami bezpośrednio na stoiskach. Na stornie targów STYL/KABO można znaleźć więcej informacji odnośnie minionej edycji. Dostępna jest również lista BESTSELLERÓW, które zostały wybrane przez samych wystawców. Lista tych produktów została rozesłana przez organizatorów do wszystkich zarejestrowanych zwiedzających jako zakończenie sierpniowych targów.

Najbliższe dni wypełnią przygotowania do 45. edycji Targów STYL i KABO, które odbędą się w Centrum Wystawienniczym w Brnie między 22 a 24 lutego 2015 roku. Pierwszy deadline związany z 20% zniżką od ceny podstawowej za powierzchnię wystawienniczą obowiązuje do 20 października 2014 roku; kolejny deadline z 10% upustem kończy się miesiąc później. Cena podstawowa powierzchni wystawienniczej wynosi 1 990 CZK/m2 i będzie obowiązywała od daty rejestracji od 21 listopada 2014 roku włącznie. Wielu wystawców korzysta również z oferty specjalnych pakietów stoisk, które pozawalają na zmniejszenie kosztów udziału i energii związanej z przygotowaniami. Oferta „all inclusive” zawiera następujące typy stoisk: Premium, Economy, Exclusive oraz Basic, które są zaprojektowane w oparciu o uwagi firm, oraz lata doświadczenia w świadczeniu usług wystawcom w przemyśle modowym. Organizatorzy polecają również uproszczenie rejestracji poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszenia.

Dla tych z Państwa, którzy zastanawiają się nad swoim udziałem, pragniemy przypomnieć o charakterystycznych danych odnośnie Targów STYL i KABO. Osoby zaangażowane w przemysł modowy z pewnością wiedzą, że jest to jedyne miejsce kontraktów B2B w przemyśle tekstylnym, odzieżowym, obuwia i wyrobów skórzanych w regionie Republiki Czeskiej i Słowacji z udziałem ponad pięciu tysięcy profesjonalnych zwiedzających. Organizatorzy stawiają na udane połączenie wielu dyscyplin – ubrania, obuwie, akcesoria, trendy i nowości w przemyśle modowym – wszystko w jednym miejscu. Nowi wystawcy i nowe zagraniczne marki szukające przedstawicieli na czeskim i słowackim rynku prezentują się w Brnie dwa razy do roku. Wiele rozpoznawalnych i uznanych marek wkroczyło na rynek mody właśnie tutaj w Brnie. Również tu tradycyjnie już swoje nowe kolekcje zaprezentowali wiodący projektanci mody z Republiki Czeskiej, Słowacji oraz z innych państw. Ważną częścią targów są organizowane kilka razy w ciągu dnia kontraktacyjne pokazy mody.

Jeśli planujesz włączyć STYL i KABO do swoich działań biznesowych, korzystne jest, nie odkładać rejestracji i kontaktu z organizatorami na później. Do zobaczenia na targach mody w Brnie!