Unikatowa wystawa Alfonsa Muchy na Targach Brneńskich

W ramach brneńskiego festiwalu Re:publika, nawiązującego do setnej rocznicy powstania niepodległej Czechosłowacji, na terenie Centrum Wystawowego w Brnie (Výstaviště Brno) gości unikatowa wystawa „Alfons Mucha: Dwa światy“, prezentująca dwa różne rodzaje twórczości światowej sławy malarza secesyjnego Alfonsa Muchy – majestatyczny cykl Epopeja Słowiańska i kolekcję plakatów.

Planujecie wizytę na STYL/KABO? Ta informacja jest dla Was!

W dniach od 18 do 20 sierpnia 2018 roku w Brneńskim Centrum Wystawienniczym odbędzie się 52. edycja targów mody STYL i KABO. Impreza jest wyjątkową okazją dla specjalistów z branży tekstylnej, odzieżowej, skórzanej oraz obuwniczej do zapoznania się z nowościami i obowiązującymi trendami. Targi umożliwiają nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Republiki Czeskiej, jak i z zagranicy.

Nowy motyw graficzny na 60-lecie Międzynarodowych Targów Maszynowych

Koło zębate, niebieski i czerwony kolor, strzałki, a w środku litery MSV – czeski skrót, który dobrze zna i z którego korzysta cały świat maszynowy. Nowa grafika Międzynarodowych Targów Maszynowych świadomie nawiązuje do kultowych plakatów z lat sześćdziesiątych, jest zarazem nowoczesna, ponadczasowa, interesująca oraz dostosowana do aplikacji online. Tegoroczna 60.

60. Międzynarodowe Targi Maszynowe – nowe technologie i możliwości biznesowe dla przemysłu ery cyfrowej

W pierwszym tygodniu października 2018 r. w Centrum Wystawienniczym w Brnie (Republika Czeska) odbędą się jubileuszowe 60. Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV, a wraz z nimi pięć specjalistycznych imprez targowych: 11. Międzynarodowe Targi Obrabiarek i Formierek IMT, 17. Międzynarodowe Targi Odlewnictwa FOND-EX, 24. Międzynarodowe Targi Technik Spawalniczych WELDING, 7. Międzynarodowe Targi Obróbki Powierzchniowej PROFINTECH oraz 6. Między- narodowe Targi Tworzyw Sztucznych i Kompozytów PLASTEX.

Targi spożywcze – prezentacja technologii i artykułów spożywczych

Targi branży spożywczej zaczną się już niedługo, bo 27 lutego i potrwają aż do 2 marca 2018 r. Będzie to kompletny przegląd rynku spożywczego i jego pokrewnych działów. Międzynarodowe Targi Spożywcze SALIMA będą tradycyjnie połączone z Targami VINEX, a równolegle będą miały miejsce Targi MBK, ukierunkowane na piekarnictwo i cukiernictwo oraz INTECO z ofertą wyposażenia dla sklepów, hoteli i cateringu.

Targi Mody STYL/KABO wspierają branżę już 25 lat

Premiery kolekcji przygotowywanych na przyszły sezon, trendy przedstawione przez ekspertów modowych, spotkania B2B oraz ekskluzywne pokazy mody. Targi STYL i KABO wspierają branżę modową dwa razy w roku już od 25 lat. W lutym tego roku główną rolę grać będzie moda na sezon jesień-zima 2018/2019 i po raz pierwszy aktywnie w targach będą uczestniczyły blogerki modowe.

TECHAGRO – największe targi rolnicze w Europie Środkowej

Od 8 do 12 kwietnia 2018 roku w brneńskim Centrum Wystawienniczym odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej TECHAGRO. Równolegle odbędą się Międzynarodowe Leśnictwa i Łowiectwa SILVA REGINA oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii w Rolnictwie i Leśnictwie BIOMASA.

25 lat targów mody w Brnie

W dniach od 17 do 19 lutego 2018 roku odbędzie się w Brnie 51. edycja Międzynarodowych Targów Mody STYL i KABO – największa prezentacja przemysłu modowego o charakterze B2B na rynku czeskim i słowackim. Firmy z branży odzieżowej i obuwniczej ponownie będą miały możliwość zainteresowania swoją ofertą partnerów handlowych oraz zaprezentowania im nowości przygotowywanych na przyszły sezon.

Strony