CARAVANING BRNO Międzynarodowa Wystawa Karawaningu

Międzynarodowa Wystawa Karawaningu CARAVANING BRNO to jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu nie tylko w Republice Czeskiej, ale także w Europie Środkowej i Wschodniej.
Międzynarodowa Wystawa Karawaningu CARAVANING BRNO to coroczne spotkanie branży karawaningowej, które przyciąga zarówno doświadczonych profesjonalistów, jak i pasjonatów podróży i turystyki na czterech kołach. W trakcie wystawy zwiedzający mają okazję spotkać się z wiodącymi producentami karawanów, kamperów, przyczep kempingowych oraz dostawcami akcesoriów i usług towarzyszących. W programie są liczne seminaria, warsztaty i prezentacje, podczas których eksperci dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą. CARAVANING BRNO jest jednym z najważniejszych wydarzeń tego typu nie tylko w Republice Czeskiej, ale także w Europie Środkowej i Wschodniej. Dzięki współpracy z największą światową wystawą CARAVAN SALON Düsseldorf brneńska impreza zdobyła wysoką pozycję w kalendarzu targów branżowych. Organizowana jest na terenie modernistycznego kompleksu targowego Veletrhy Brno, a.s. Ten prestiżowy obiekt gwarantuje doskonałe warunki do prezentacji nowości i nawiązywania cennych kontaktów biznesowych, a także zapewnia wygodę dla wszystkich uczestników.
Nazwa:   Międzynarodowa Wystawa Karawaningu
Termin:   7-10.11.2024
Miejsce:   Centrum Wystawiennicze w Brnie, ul. Výstaviště 1, Republika Czeska
Organizator:   Veletrhy Brno a.s. (Targi Brno S.A.)
Nomenklatura imprezy:   kampery • przyczepy kempingowe • komponenty, akcesoria i wyposażenie do kamperów i przyczep kempingowych • sprzęt kempingowy • kempingi i ich wyposażenie • usługi • kluby • stowarzyszenia i organizacje • literatura specjalistyczna • media; szczegółowa nomenklatura już wkrótce
Ranga imprezy:   nr 1 w Republice Czeskiej
Koszty udziału:   opłata rejestracyjna — 4.500 CZK, powierzchnia bez zabudowy w pawilonie — od 1.090 CZK/m kw., powierzchnia bez zabudowy zewnętrzna — 950 CZK/m kw., szczegóły na stronach Pro Vystavovatele lub For Exhibitors. Najlepsze ceny przy zgłoszeniu do 31 sierpnia 2024 r.
Zgłoszenie udziału:   formularz online już wkrótce, kontakt [email protected], nr tel. 34 366 98 88
Statystyki z roku:   2023 (listopad)
Liczba zwiedzających i wystawców:   ponad 31.400 gości targowych, 108 wystawców, 3 hale o łącznej powierzchni 18.793 m kw., ponad 200 pojazdów; iKatalog wystawców 2023
Do pobrania:   raport końcowy CARAVANING BRNO 2023 w j. czeskim w wersji pdf lub j. angielskim
Przejrzyj:  www.bvv.cz/en/caravaning-brno

Szczegóły imprezy
Fotogaleria
Szczegóły imprezy